Estlant Virtuaalhaug 2020

Püüa Estlant uue seeria lantidega mõõdus haug, tee pilt ja saada meile. Võida au, kuulsus ja hinnalisi auhindu! 

Estlant Virtuaalhaug tähendab kalapüügivõistlust, mille tulemuste mõõtmine ja hindamine käib virtuaalselt - piltide ja videote alusel.  

Püük toimub 5-7 juuni, olenevalt Sinu eelistatud asukohast ( Eesti). Püüa jõest, järvest, merest, veehoidlast… 3 tingimust võistlusel osalemiseks on:


1. Reeglitepärane ja eetiline püük

2. Estlandi uue 2020 seeria landiga püütud ainult mõõdus kala! ja töötlemata pilt/video

3. Registreerumistasu tasumine enne 05.06 kell 23.59.

 

Auhinnafond ja võistluskategooriad:  

1.   Suurim haug ( pikkus). 3 võistlusklassi:

Kõige pikem haug saartelt; kõige pikem haug mandrilt, parim tulemus naised.

2.   Parim vabastamisvideo

3.   Täpne mõõt (sentimeetri täpsusega haug), 3 kategooriat: 65 cm, 75 cm, 85 cm.

4.   Kõige ägedam pilt.  Hindamine toimub FB like´ide alusel. Pilte saab saata kuni 08 juuni 9.00 ja pildid lähevad hindamisele 10 juuni ning hindamine kestab 7 päeva, kuni 17 juuni 23.59. Võidab enim like saanud pilt ( auhinnalisi kohti 3). Pildid võistlusse valib Estlant 4 liikmeline žürii, nende seast valib lemmiku rahvas.

5.   Bingopüük

 

Võistluse tulemuste hindamiseks tuleb kalast teha pilt mõõdulindil, nii et näha oleks kala mõõt ning Estlandi uue seeria lant, millega kala püütud. Mõõdulint peab olema sirge ja selgesti arusaadava mõõdustikuga. Kala mõõtmisel soosime kala vabastamist ning jätkusuutlikku kalastamist! Mõõtmisel läheb arvesse mõõt L – kala pikkus ninamiku tipust (suu suletud) kuni sabauime lõpuni.


 Võistluskategooriate selgitused ja auhinnad!

1. Suurim haug ( pikkus). Arvesse lähevad kõige pikemad haugid, mis püütud spinninguga ja Estlandi 2020 seeria landiga. Pildil peab olema selgelt näha kala mõõt ning lant. Kolm kategooriat on parim tulemus mandrilt, saartelt ja parim naine.

 Pildi saatmisel märkida pildi kirjelduses kalapüügi maakond. Võrdsete tulemuste korral läheb esikoha auhind igas kategoorias loosimisele. Auhinnaks kõikide võistlusklasside esikohtadele on Estlant käsitöölantide kinkekarp 3 landiga, puidust ja graveeringuga karbis.

2. Täpne mõõt. Kõik, kes tabavad haugi mõõdus kas 65cm, 75 cm, 85 cm ning saadavad sellest pildi koos Estlandi uue seeria landiga, osalevad väga uhkete auhindade loosis. Loosimisele läheb igas võistlusklassis 2 auhinda. Auhindadeks on Mikado ridvakott 135cm, Mikado Nihonto nöör + särk + nokats+ trossid, õhkrelv Beretta Elite, 15€ kinkekaart Kalastus ja Paadipoelt, 30€ väärtuses suitsukala! 2 auhinda igas kategoorias loositakse kõigi vahel, kes on täitnud ettenähtud pikkuse tingimused. Kui täpseid mõõte ei tule, antakse auhind kõige lähemal olevatele tulemustele või loosi teel.  

Kõikide vahel, kes tabavad  kas 75 või 85 cm haugi, läheb loosi 150€ väärtuses spinning Vobler.ee-lt. Kui kvalifitseerujaid on 1, loosi ei toimu ja võitja on selgunud! 

3. Parim vabastamisvideo.  Saada meile mõõdus kala vabastamisvideo kuni 15 sek. Tee tantsu, tralli ja ilusat pilti ning võidki osutuda võitjaks! :) 

 Videos peab olema Estlant uue seeria lant ning kuulda salasõna. Salasõna avaldatakse 5 juuni hommikul. Võitja valib Estlant 4 liikmeline žürii. Auhinnaks on  kalapüügipakett ööbimisega 6-le Käbruotsa puhketalus koos motoriseeritud paatide ( 2tk) ja majutusega ( E-N perioodil vastavalt hetkeseisu võimalustele).

4. Rahva lemmik - kõige ägedam pilt. Kogu võistluse raames saadetud piltidest ( pildil peab olema Estlant uue 2020 seeria lant, muus osas on vabad käed kuid pildil ei tohi olla alamõõdulist kala) valib Estlant žürii 10 pilti ( töötlemata ja ilma filtreid kasutamata) finaali. Need pildid lähevad Facebooki võistluspiltide kausta 1 nädalaks hindamisele ning valiku teeb rahvas. 10-17 juuni vältel 3 enim like´i kogunud pildid moodustavad esikolmiku like´ide alusel. Auhindadeks on väga vinged auhinnad -  Mikado Big Pike Kombo BOBO kalastuspoest,   Estlant puidust kinkekarp 3 landiga ja graveeringuga karbis, Mikado Ridvakott 2 sektsiooniga 150cm. 

5.  Bingopüük. Kõigi vahel kes täidavad järgnevad 3 tingimust, loositakse välja suures koguses väärt auhindu. Tingimused on:


1. Püüa Estlant uue seeria landiga mõõdus kala ja saada sellest meile pilt. ( kala peab olema selgelt mõõdulindiga võrreldes nähtav ja mõõdulint peab olema sirge).

2.  Saada samuti pilt kala vabastamisest

3. Saada pilt, kui palju prügi korjasid kalalkäigult kaasa. Hoiame loodust ja veekogude äärsed korras! J

Kõik, kes täidavad antud tingimused, osalevad auhindade loosis: mõned bingopüügi auhinnad on näiteks ( auhinnafond 500€) : Smith and Wesson õhkrelv, fileerimisnuga ja käsitöö kalavõrk Saarevõrgult, 3x3 kg suitsukala, Mikado fileerimiskinnas ja konksutangid, 3x3 Estlanti vabal valikul, Mikado Nihonto nöör + särk + nokats, Northern King landid Voblalt ja palju muud väärtuslikku!

Registreerumine:

Võistlusel osalemiseks on vajalik eelregistreerumine, tasudes osavõtutasu 12€ MTÜ Kalastuslaat arveldusarvele EE707700771003819734. Selgitusse märkida osaleja nimi ja telefoninumber.

Estlant jätab endale õiguse auhindu muuta ja mitte välja anda, juhul, kui on tõsine kahtlus, et pilt ei ole ehtne või on tegemist ebaausate püügivõtetega ( lubatud ainult spinninguga landipüük). Võistlustulemuste väljakuulutamine toimub 10. juuni, kuna piltide töötlemine ja videote hindamine võtab omajagu aega. Auhindade kättetoimetamine toimub alates 11 juuni kokkuleppel võitjatega kas posti teel või käest-kätte.

Pildid ja videod saata estlant@estlant.ee. 

Võistluse korraldus ja auhinnafond võivad muutuda ja/või täieneda. :) 

Lisainfo ja küsimused estlant@estlant.ee või peakorraldaja Tanel, 56 230 882.

Loe lisaks