Win a vacation! Campaign rules 2021.


* Püüa Estlandiga mõõdukala ja tee sellest normaalne klõps  ( eetiline ja mõistetavalt mõõdukala) :)

* Postita pilt oma sotsiaalmeediakontole ( FB ja/või IG) #Estlant
* Lisaks saada pilt ja oma kontaktid info@estlant.ee

* Ägeda jutu eest koos pildiga tuleb lisapunkt! :)


Stiilinäide: parim pilt Estlant 2020

Auhinnad

Kõikide osalejate vahel loositakse välja hulgaliselt lante, ja Estlant erilisi kinkekarpe ja meeneid. Peaauhinnaks kaks puhkusepaketti kalavetel koos, 2 öise puhkuse, sauna,  paadirendi ning kalagiidi nõuannetega! Puhkusepaketi on välja pannud Käbruotsa puhketalu ja Jõesuu turismitalu.

Peaauhinnad -  puhkusepaketid 4-le loosime jaanuari viimasel nädalal 2022. Vaheauhinnad loosime välja, kui on saadetud 100 pilti. Vaheauhinnaks läheb loosi 10 lanti ja seda iga 100 osaleja kohta. Loosime 10 võitjat, igaühele üks vabalt valitud Estlant. 

Muud reeglid: 


* Pilt peab olema tehtud 2021 ja pildil peaks olema näha lant ning mõõdukala ( silma järgi piisab, kui pole lindil ja tundub väga nipanapa möödu piiril, siis ei arvesta)
* Ühe osaleja kohta kuni 3 fotot/erinevat postitust. Võimalik osaleda 3 punktiga, sotsiaalmeedia postitused peavad olema erinevad ( ühe postituse all 3 pilti loevad 1 punktina).

* Estlandiga mõõdukalad ei pea olema püütud Eestist. 
* Pildi päritolu aastast 2021 me ei hakka kontrollima, kuid kui veebiavarustest või vihjetest ilmneb, et tegemist on vanema pildiga, osaleja pilte ei arvestata. 
* Ägedate ja kaasahaaravate juttude eest piltide kõrvale -  saab lisapunkti! 
* Estlant jätab endale õiguse muuta jooksvalt kampaaniareegleid või tühistada kampaania, kui selleks on arvestatav ning kampaania jätkumist takistav  mõjuv põhjus -  sellest oma sotsiaalmeediakontol ning käesoleval lehel teavitades. 
* Kui pilt ei ole leitav otsinguga # Estlant kas Instagramist või FB-st, pilti ei saa arvestada. 
* Kampaanias osalemise korral ja Estlant infomailile pilti saates annad nõusoleku kasutada pilti ka Estlant sotsiaalmeediakontodel. Ehkki me kindlasti küsime enne üle! :) Peaauhind 1: Jõesuu turismitalu 2. ööga kalastuspakett 4-le, koos sauna,  paadilaenutuse ja kalagiidi nõuannetega!

OÜ Jõesuu Puhkemaja (Jõesuu turismitalu puhkeküla, -laager) paikneb Tartu – Viljandi mnt. 35. kilomeetril, omanäolises ja looduskaunis kohas Võrtsjärve ääres , Suure – Emajõe alguses. See on väga mõnus ja privaatne koht erinevateks üritusteks ja ka majutuseks Võrtsjärve ääres.

Peaauhind 2: Käbruotsa puhketalu 2. ööga kalastuspakett 4-le, koos sauna, paadilaenutuse ja kalagiidi nõuannetega!

Käbruotsa puhketalu on Sinu päralt, kui soovid puhata looduskaunis Ruhve külas Saaremaal. Asume mere ääres ja pakume lisaks majutusele ka erinevaid võimalusi kalastamiseks, merematku kajakite ja paatidega, veesportimise võimalusi ja palju muud