Filtreeri postitusi

Henri Saar: "Just Saare Slaideriga purustasin oma haugirekordi"

Henri, Saare Slaider ja rekordkala
Henrist sai kalamees juba 5-6 aastaselt, kui isa talle pilliroost õnge kinkis ning kohaliku tiigi kaldal esimesed kalatarkused pajatas. Peatselt võeti ette tõsisemad kalaretked Väikesel Emajõel, kus Henri Nevskaja rulliga oma esimesed haugid välja tõmbas. Just spinningupüük ongi kujunenud Henri lemmikuks. 
Eks meil Estlandiski ole spinningud ja haugipurakad südamelähedased ning seepärast Henriga juttu tegimegi.
Loe lisaks

Saare Slaideri püüginippe

Saare Slaider on meie kolmas landimudel. Särjest inspireeritud kujuga Slaider on loodud tõsiseks kollipüügiks sest väiksemad kalad pistab see pirakas lant ilmselt ise nahka.
Hea landi teevad veel paremaks õiged püügivõtted. Landimeister Meelis räägib, mida Slaideriga püüdes jälgida, et kollid ikka otsa saaks.
 
Loe lisaks

Loovusfestival Kuldmuna 2016

Vaatamata sellele, et haugipüügikeeld on just alanud, õnnestus meie meeskonnal haakida konksu otsa üks paras purakas. Sedakorda pole see küll kala aga rõõm saadud saagi üle on sellegi poolest suur. Estlant osales oma landipakenditega loovusfestivalil Kuldmuna 2016. Pistsime rinda selliste tegijatega nagu Saku, Absolut, Crafters ja teised. Estlandi pakend saavutas auväärse kolmanda koha ja tõi koju pronksmuna. Natuke kannatust veel ja siis kohtume juba kalavetel. 
Loe lisaks

Arhiiv