Vaata populaarsemaid

Kingitus kalamehele

Kingitused kalamehele on alati paras peamurdmine - mis on olemas, mida on vaja ja mis meeldiks? Estlant kinkekarp on aga universaalne ja eriline, mida poest ei leia. Lisaks saab ka tellida personaalse õnnesoovi, mis graveeritakse retrostiilis puitpakust kinkekarbi sisekaanele! 
Read more

Henri Saar: "Just Saare Slaideriga purustasin oma haugirekordi"

Henri, Saare Slaider ja rekordkala
Henrist sai kalamees juba 5-6 aastaselt, kui isa talle pilliroost õnge kinkis ning kohaliku tiigi kaldal esimesed kalatarkused pajatas. Peatselt võeti ette tõsisemad kalaretked Väikesel Emajõel, kus Henri Nevskaja rulliga oma esimesed haugid välja tõmbas. Just spinningupüük ongi kujunenud Henri lemmikuks. 
Eks meil Estlandiski ole spinningud ja haugipurakad südamelähedased ning seepärast Henriga juttu tegimegi.
Read more

Saare Slaideri püüginippe

Saare Slaider on meie kolmas landimudel. Särjest inspireeritud kujuga Slaider on loodud tõsiseks kollipüügiks sest väiksemad kalad pistab see pirakas lant ilmselt ise nahka.
Hea landi teevad veel paremaks õiged püügivõtted. Landimeister Meelis räägib, mida Slaideriga püüdes jälgida, et kollid ikka otsa saaks.
 
Read more

Loovusfestival Kuldmuna 2016

Vaatamata sellele, et haugipüügikeeld on just alanud, õnnestus meie meeskonnal haakida konksu otsa üks paras purakas. Sedakorda pole see küll kala aga rõõm saadud saagi üle on sellegi poolest suur. Estlant osales oma landipakenditega loovusfestivalil Kuldmuna 2016. Pistsime rinda selliste tegijatega nagu Saku, Absolut, Crafters ja teised. Estlandi pakend saavutas auväärse kolmanda koha ja tõi koju pronksmuna. Natuke kannatust veel ja siis kohtume juba kalavetel. 
Read more

Viljar Vester: "Mullutu Murdja on kindel päevapäästja"

Viljar kohe armastab kala püüda. Ühtviisi unustamatuteks elamusteks peab ta nii ookeanipüüki Norras kui mõnusat ragistamist Saaremaa kaldavõsas - tõeline kalaentusiast!
Kalamehed kipuvad ikka olema vastutulelik ja sõbralik rahvas. Ajas Viljargi meiega lahkelt törtsu kalajuttu. 
Read more

Archive